LMLP0404N6R8CTAS
MFR.Part #
LMLP0404N6R8CTAS
JLCPCB Part #
C17449556
Package
SMD,4x4mm
Description
300mΩ 6.8uH 620mA 740mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS