LMLP0303N3R3CTAR
MFR.Part #
LMLP0303N3R3CTAR
JLCPCB Part #
C17443363
Package
1212
Description
140mΩ 3.3uH 870mA 940mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS