HLC021R0BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLC021R0BTTR
JLCPCB Part #
C2049791
Package
0402
Description
100mΩ 1nH 20GHz 25@450MHz 800mA 0402 Inductors (SMD) ROHS