FFV36J0256K--
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
FFV36J0256K--
JLCPCB Part #
C7191011
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 105V、500V 25uF ±10% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS