FFB36C0395K--
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
FFB36C0395K--
JLCPCB Part #
C6947452
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150V、900V 3.9uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS