CWR09KH225KC
MFR.Part #
CWR09KH225KC
JLCPCB Part #
C6494225
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors