F951D226KBAAQ2
MFR.Part #
F951D226KBAAQ2
JLCPCB Part #
C1954157
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS