F950G337MTAAM1Q2
MFR.Part #
F950G337MTAAM1Q2
JLCPCB Part #
C1954530
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 330uF 4V 800mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS