CWR29KK106KBGZ
MFR.Part #
CWR29KK106KBGZ
JLCPCB Part #
C1658378
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors