F931V685KCC
MFR.Part #
F931V685KCC
JLCPCB Part #
C7275704
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 35V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS