F911V685MCC
MFR.Part #
F911V685MCC
JLCPCB Part #
C1959381
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 171mA@100kHz 35V 500nA@20℃,1min 6.8uF 600mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS