T491C336K010ATAU50
MFR.Part #
T491C336K010ATAU50
JLCPCB Part #
C1957127
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS