F911D156MCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F911D156MCC
JLCPCB Part #
C1957836
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 15uF 198mA@100kHz 20V 450mΩ@100kHz 500nA@20℃,1min ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS