F910J107MCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F910J107MCC
JLCPCB Part #
C7275674
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 250mΩ 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS