F381A475MSA
MFR.Part #
F381A475MSA
JLCPCB Part #
C1870814
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 10V 300mΩ@100kHz 4.7uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS