F381A336MSALZT
MFR.Part #
F381A336MSALZT
JLCPCB Part #
C2158984
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 10V 200mΩ@100kHz 33uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS