F951A336MPAAQ2
MFR.Part #
F951A336MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1959127
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 3Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS