CWR29MB105JBDC
MFR.Part #
CWR29MB105JBDC
JLCPCB Part #
C5644491
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 2.2Ω 35V ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS