CWR29KC225KBEC\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29KC225KBEC\TR
JLCPCB Part #
C6168483
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1Ω 2.2uF 25V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors