CWR29KC105JBCZ\TR
MFR.Part #
CWR29KC105JBCZ\TR
JLCPCB Part #
C6498008
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 2.6Ω 25V ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors