CWR09NC684JB
MFR.Part #
CWR09NC684JB
JLCPCB Part #
C5609608
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 50V 680nF 7Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors