CWR29KB335KBEZ
MFR.Part #
CWR29KB335KBEZ
JLCPCB Part #
C6497999
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 25V 3.3uF ±10% 2010 Tantalum Capacitors ROHS