CWR29JK335KCDB\TR
MFR.Part #
CWR29JK335KCDB\TR
JLCPCB Part #
C5981846
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 2Ω 3.3uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors