CWR29JC685KCEC\TR
MFR.Part #
CWR29JC685KCEC\TR
JLCPCB Part #
C5982826
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 20V 2uA 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors