CWR29JC225JCDB
MFR.Part #
CWR29JC225JCDB
JLCPCB Part #
C6168386
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 2.2uF 20V ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors