CWR29JC106KCEB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29JC106KCEB\TR
JLCPCB Part #
C7126468
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 20V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors