CWR29HK106KCDC\TR
MFR.Part #
CWR29HK106KCDC\TR
JLCPCB Part #
C5644098
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors