SR155A4R7CAR
MFR.Part #
SR155A4R7CAR
JLCPCB Part #
C1639225
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 4.7pF 50V C0G 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS