CWR29HC106MCEB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29HC106MCEB\TR
JLCPCB Part #
C7238383
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 15V 2uA ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors