CWR29HC106KBEC
MFR.Part #
CWR29HC106KBEC
JLCPCB Part #
C5982641
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 15V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors