TAZA105J010LBSZ0800
MFR.Part #
TAZA105J010LBSZ0800
JLCPCB Part #
C7062547
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 1uF 5Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors