CWR29FK106KCEB\TR
MFR.Part #
CWR29FK106KCEB\TR
JLCPCB Part #
C7238328
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 1Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors