CWR29NH105KBEC
MFR.Part #
CWR29NH105KBEC
JLCPCB Part #
C5586844
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 1uF 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors