CWR29FH156KBDB\TR
MFR.Part #
CWR29FH156KBDB\TR
JLCPCB Part #
C5585946
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 10V 15uF 2uA ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors