CWR29FC106KCCZ\W
MFR.Part #
CWR29FC106KCCZ\W
JLCPCB Part #
C5982498
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 2.2Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors