CWR09HK225MB
MFR.Part #
CWR09HK225MB
JLCPCB Part #
C5977992
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2uF 5.5Ω ±20% Case-C-5113 Tantalum Capacitors