CWR29FC106KBDC
MFR.Part #
CWR29FC106KBDC
JLCPCB Part #
C7238206
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 10uF 1uA ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors