CWR29DK336KAEZ
MFR.Part #
CWR29DK336KAEZ
JLCPCB Part #
C6168032
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2uA 33uF 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors