CWR19JC685KCEZ\TR13
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR19JC685KCEZ\TR13
JLCPCB Part #
C7125941
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 20V 2uA 5Ω 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors