CWR19HC475KBCA\TR
MFR.Part #
CWR19HC475KBCA\TR
JLCPCB Part #
C6497241
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 5.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors