CWR19FH106KCDA\TR
MFR.Part #
CWR19FH106KCDA\TR
JLCPCB Part #
C5979669
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 4Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors