HLC021R1BTTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
HLC021R1BTTR
JLCPCB Part #
C2044922
Package
0402
Description
1.1nH 100mΩ 20GHz 24@450MHz 782mA 0402 Inductors (SMD) ROHS