CWR19FB156KCEC
MFR.Part #
CWR19FB156KCEC
JLCPCB Part #
C5642930
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 2uA 3Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS