CWR19FB156KCDC
MFR.Part #
CWR19FB156KCDC
JLCPCB Part #
C5642927
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 1uA 4Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS