CWR15FK475KCRC\TR
MFR.Part #
CWR15FK475KCRC\TR
JLCPCB Part #
C6495046
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 500nA 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors