CWR15FK225MBLC
MFR.Part #
CWR15FK225MBLC
JLCPCB Part #
C6167623
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 2.2uF 500nA ±20% 0603 Tantalum Capacitors