CWR15FK156KCAB\TR
MFR.Part #
CWR15FK156KCAB\TR
JLCPCB Part #
C5979603
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors