TACA107M003XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACA107M003XTA
JLCPCB Part #
C5793547
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 1Ω 3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS