CWR15FK106KCRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR15FK106KCRC
JLCPCB Part #
C5586567
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors