CWR15DK685KCRA\TR
MFR.Part #
CWR15DK685KCRA\TR
JLCPCB Part #
C5979585
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 500nA 6.8uF 6V 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors